m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
UA RU
GO UP

ЗАМОВИТИ ТУР


Хочете бути в курсі найвигідніших пропозицій, новинок та акцій? підписуйтесь на нашу розсилку в ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

БРОНЮВАННЯ ТУРУ ДИСТАНЦІЙНО.

Процедура бронювання туру (купівлі туру дистанційно) проста та зручна.
1. Пошук туру
Пошукова форма знаходиться в розділі БАЗА ВСІХ ТУРІВ. Виберіть місто вильоту, країну та курорт (необов’язково), приблизні дати поїздки, кількість осіб (включаючи дітей). Якщо Вам необхідно вказати більш точні критерії пошуку — ви можете внести категорію готелю, задати його характеристики, вказати тип харчування та бюджет поїздки. Вибравши готель, уточніть дати туру. Щоб перевірити актуальність туру, клацніть на ціну та заповніть форму заявки. Заявка моментально надійде для обробки бронюючого менеджера, який перевірить наявність місць та ціну у туроператора та найближчим часом зв’яжеться з Вами за вказаним номером телефону. Якщо Вас влаштовує ціна та тур актуальний знадобляться копії закордонних паспортів туристів для оформлення замовлення.
2. Оформлення замовлення
Бронювання туру починається після укладання договору в офісі або дистанційно з відправкою відсканованого договору Вам на електронну пошту та оплати туру. У першому випадку є ризик, що тур втратить свою актуальність доки ви добираєтеся до нашого офісу (можуть закінчитися місця на рейсі або в готелі, або змінити ціну).

При виборі дистанційної оплати вам пропонується внести передоплату за тур через ПРИВАТ 24 або термінал, і ми миттєво бронюємо Вас при надходженні передоплати.

3. Оплата
Звірте точність отриманої в договорі інформації про тур, і якщо Вас все влаштовує, то Ви можете вибрати відповідний спосіб оплати (передоплати) туру на р/рахунок вказаний у договорі, при цьому зверніть увагу, що бронювання буде відправлено як тільки гроші надійдуть на рахунок (якщо Ви бронюєтеся у неробочий час або у вихідний день, платіж ми побачимо лише у «банківський» час). Вибравши оплату на нашу корпоративну карту ПРИВАТБАНКУ — кошти надходять моментально і ми відразу відправляємо бронювання та замовлення туру вважається оформленим. Ви отримаєте на електронну скриньку лист бронювання.

Якщо приходить відмова від Туроператора в підтвердженні зробленої Вами заявки, то кошти повертаються Вам у повному обсязі.

Більш детальну інформацію про оплату ви можете отримати зателефонувавши нам.

4. Завершення бронювання
Після проведення оплати (передоплати), тур бронюється у туроператора та виконується очікування на підтвердження бронювання туру. На підтвердження туру може піти від 1 хвилини до 2-х діб (швидкість підтвердження готелю залежить від готелю, що бронюється). Після підтвердження туру на вказану Вами електронну скриньку буде надіслано «підтвердження бронювання», в якому вказані всі паспортні та польотні дані. Дані підтвердження необхідно Вам звірити ,т.к. комплект документів на тур (авіаквитки, ваучер на проживання та страховка) виписуватиметься за цими даними. Комплект документів ви отримаєте в нашому офісі або всі документи будуть надіслані Вам на електронну пошту.